Пожежна сигналізація

пожежна сигналізація1Пожежна сигналізація призначена для своєчасного виявлення ознак загоряння на самих ранніх стадіях і попередження про небезпеку, що виникла шляхом передачі тривожного сигналу. Її наявність на будь-якому об'єкті, де працюють люди, є обов'язковим.

Чи буде система пожежної сигналізації працювати ефективно, визначається якістю її установки. Це досить складна робота і вона вимагає не тільки певних знань, а й навичок.

Встановлення пожежної сигналізації, яку ви вирішите виконати своїми силами, може стати причиною поломки всієї системи, або деяких з її пристроїв. І це буде становити реальну небезпеку для оточуючих.

Монтаж охоронно-пожежної сигналізації, її обслуговування та проведення ремонту відносяться до послуг, що підлягають ліцензуванню. Компанія «ДІВІКС» має діючу ліцензію на проведення даних видів робіт.

Компанія «ДІВІКС» виконує комплексну установку пожежної сигналізації і надалі буде проводити технічні регламентні роботи. Здавання замовнику сигналізації «під ключ» передбачає виконання всіх необхідних робіт для інтеграції її в існуючу вже загальну систему безпеки.

Монтаж пожежної системи оповіщення повинен проводитися поетапно з дотриманням всіх правил та технологій:

  • обстеження об'єкта;
  • підготовка проекту;
  • монтаж і налагодження устаткування.

Від якості виконання цих робіт залежить життя людей і захист майна.

Обстеження об'єкта

На першому етапі співробітники компанії «ДІВІКС» готують і проводять узгодження акту обстеження протипожежної безпеки об'єкта. Згідно з яким в подальшому складається робочий проект або технічне завдання, а також підбираються необхідні види робіт і потрібне обладнання. Виходячи з цього, виробляються кошторисні розрахунки установки пожежної сигналізації.

У даному документі вказується адреса приміщення і безпосередній керівник. Відзначаються також всі виявлені порушення і вказуються необхідні заходи щодо їх усунення. Акт обстеження об'єкта складається комісією, що складається з інспектора пожежної служби, організації, що виконала монтаж, і замовника.

Підготовка проекту

пожежна сигналізація2Другий етап складається з вирішення дуже важливих завдань. Першочерговим з них є розробка проекту. Для того щоб всі пристрої системи пожежної сигналізації після монтажу працювали ефективно, їх необхідно правильно розмістити.

Робочий проект не може бути типовим і повинен створюватися з урахуванням конкретних особливостей, характерних для даного об'єкта. Також розробляється необхідна проектна документація, що відповідає стандартам всіх контролюючих організацій.

Тільки в результаті правильно складеного проекту можливий монтаж автоматичної пожежної сигналізації, який забезпечить її результативну та безперебійну діяльність надалі.

Ще раз підкреслимо, що підбір обладнання пожежної сигналізації, а так само його грамотне розміщення, в залежності від типів таким чином, щоб воно відповідало всім правилам і нормам, справа досить складна. Щоб уникнути помилок і забезпечити ефективну роботу всієї системи, необхідно доручити складання проектно-кошторисної документації професіоналам компанії «ДІВІКС», які забезпечать не тільки дотримання всіх вимог, але і врахують всі побажання замовників.

пожежна сигналізація3Так само на цьому етапі враховуються деякі основні технічні умови. В першу чергу це стосується кількості сповіщувачів, яка визначається залежно від загальної площі. Кожне приміщення, що знаходиться під контролем, повинно обслуговуватися як мінімум одним датчиком.

Вибір пристроїв необхідно здійснювати з урахуванням кількості шлейфів. Всі пристрої розміщуються в недоступних місцях для сторонніх осіб, але зручних для їх обслуговування.

У разі неможливості відкритого монтажу приладів у приміщеннях, передбачається їх розташування у шафах, що замикаються, виконаних з негорючих матеріалів. Їх установка виконується під стелею або на стіні, не нижче півтора метра від підлоги.

Системи бувають різні. Є безпроводові, але в основному застосовуються такі, в яких потрібна прокладка кабелів. Ця робота дуже важлива і повинна проводитися дуже обережно та у чіткій відповідності з проектом

Щоб не псувати дизайн інтер'єру приміщень дроти прокладаються так, щоб вони були непомітними і знаходилися в безпечному місці.

Не допускається їх пошкодження меблями, дверима або домашніми тваринами. На першому місці при виконанні даних робіт повинна бути цілісність кабелю. І ще одним важливим моментом є обов'язкове забезпечення основного джерела електроживлення додатковим резервним.

Вартість монтажу пожежної сигналізації

Розцінки на виконувані роботи у компанії залежать від типу системи і об'єкта, на якому вона розміщується, особливих вимог замовника до дизайну та деяких інших аспектів. Вартість також складається з ціни на:

  • проектування системи;
  • установку пожежної сигналізації, включаючи розміщення датчиків і сповіщувачів, організацію безперебійного живлення, інсталяцію комп'ютерної програми;
  • електромонтажні роботи.

Монтаж і налагодження обладнання

На наступному етапі встановлюються всі пристрої системи. Вони розміщуються у визначених проектом місцях. При цьому суворо дотримується техзавдання на монтаж пожежної сигналізації. У комплекті, залежно від обраної системи, можуть бути не тільки датчики тепла і диму, але і відеокамери та інші прилади.

пожежна сигналізація4Облаштування такої системи відноситься до високоінтелектуальному праці, сучасні комплекти складаються з багатьох технічно складних пристроїв.

Підключення датчиків і решти устаткування проводять підготовлені фахівці компанії «ДІВІКС», що володіють спеціальною технічною освітою і здатні провести програмування всіх функцій системи.

Тільки після проведення всіх необхідних перевірок обладнання та з'ясування його функціонального стану готова система передається клієнту, разом з усією технічною документацією.

Ліцензована компанія «ДІВІКС» не тільки бере на себе всю відповідальність за виконані роботи, але і складе робочий проект, підготує технічну документацію, а найголовніше, що вся пожежна сигналізація, монтаж, установка приладів отримає гарантії.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити

Розрахунок вартості

­