Охорона будинку

охорона будинкуВ умовах погіршення криміногенної обстановки слід дбати про безпеку будинку (котеджу) особливо ретельно. Щоб запобігти ймовірність злому і несанкціонованого проникнення, необхідно скористатися послугою «Пультова охорона будинку» від компанії «ДІВІКС». Особливо це актуально коли ви їдете надовго і залишаєте свій будинок (котедж) без нагляду.

Поставити зараз свій будинок (котедж) на пультової охорону можна без труднощів, уклавши договір з компанією «ДІВІКС».

Будинок (котедж) оснащується особливими датчиками (комплект вибирається заздалегідь замовником), які підключаються до пульта централізованого спостереження. Моніторинг приміщень будинку здійснюється 24 години на добу і в разі проникнення зловмисників, на пульт подається тривожний сигнал по захищених каналах. Група швидкого реагування в лічені хвилини прибуває на місце.

Охоронне обладнання може бути проводове або безпроводове. Проводове обладнання передбачає наявність кабелів, які з'єднують датчики з приймально-контрольним охоронним приладом. Безпроводове обладнання передбачає зв'язок між датчиками і приймально-контрольним охоронним приладом за допомогою радіоканалу, каналів GSM зв'язку.

Проводова система встановлюється під час будівництва, ремонту будинку, для того щоб заховати дроти.

У базовий комплект охоронного обладнання входить:

  • прилад приймально-контрольний охоронний з GSM-модулем;
  • клавіатура;
  • датчик на вхідні двері;
  • датчик руху.

Додатково можна встановити:

  • тривожну кнопку;
  • датчик на відкрите вікно;
  • датчик на розбивання скла;
  • сповіщувач пожежі, диму;
  • датчики витоку води і газу.

Взяття будинку під охорону можна здійснювати за допомогою кнопкової клавіатури, електронного ключа Touch Memory або спеціального брелока. Можна запрограмувати «Код під примусом», якщо користувач знімає систему з охорони, роблячи це з примусу.

охорона будинку1Якщо в будинку (котеджі) є собака або кішка, слід встановити спеціальний датчик, щоб прилади, що фіксують рух, не прийняли вихованця за зломщика.

Побоюєтеся несподіваного візиту небажаних осіб? Відеодомофон повідомить Вам про них, і збереже запис, якщо візит був у Вашу відсутність.

Послуга пультової охорони будинку є дуже ефективною, тому що після отримання сигналу про проникнення в будинок група швидкого реагування негайно направляється за адресою і здійснює затримання порушника. Крім сигналу тривоги, на пульт централізованого спостереження цілодобово передається інформація про те, як працює охоронне обладнання.

Вартість послуги «Пультова охорона будинку» складається з ціни обладнання, установки і абонентської плати за послугу моніторингу. Залежить від встановленої в будинку сигналізації (охоронна, пожежна, тривожна).

Орієнтовна вартість базового комплекту обладнання з установкою для дому (4 комбінованих датчика і 1 датчик на вхідні двері) складе від 13600 гривень. Установка устаткування охоронної системи займе приблизно 2 години, якщо обладнання безпроводове, і до 5 годин, якщо обладнання проводове.

Компанія «ДІВІКС» допоможе вам забезпечити безпеку будинку (котеджу) цілодобово. Завдяки встановленню пультової охорони, ви можете не боятися за збереження свого майна.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити