Охоронна сигналізація

охоронна сигналізація1Надійний захист власного житла і майна можливий тільки при компетентному проектуванні, професійно виконаному монтажі і правильному налаштуванні системи.

Монтаж охоронної системи безпеки, виконаний згідно з усіма вимогами, забезпечує надійний контроль за станом об'єкту, що охороняється і попереджає про несанкціоноване проникнення на його територію.

Компанія «ДІВІКС» спеціалізується в області проектування та монтажу систем безпеки і пропонує свої послуги з облаштування надійної охоронної сигналізації на об'єкті.

Обладнання охоронної сигналізації

ohrana signalizatsiya2Система охоронної сигналізації вимагає використання надійних пристроїв, розрахованих на тривалу експлуатацію. Список необхідного обладнання включає сповіщувачі (пристрої для виявлення порушника), приймально-контрольні прилади, пристрої передачі сповіщень, оповіщувачі, пульт централізованого спостереження.

Проектування охоронної сигналізації передбачає оптимальний вибір місць розміщення сповіщувачів, які повинні контролювати всі можливі шляхи несанкціонованого проникнення на об'єкт. Пристрої виявлення дозволяють зафіксувати переміщення людей через дверні та віконні прорізи, через каналізаційну систему та огорожу. Сповіщувачі також поінформують про спроби руйнування стін і перекриттів. В адресних системах передбачено інформування про точне місце порушення зони, що охороняється.

Повідомлення про тривогу, сформоване сповіщувачем, по шлейфу сигналізації відправляється приймально-контрольного приладу, який автоматично включає звукові та світлові оповіщувачі і передає інформацію на пульт централізованого спостереження.

Компанія «ДІВІКС» розробить проект системи охоронної сигналізації, що точно відповідає специфіці об'єкта. Досвід і професіоналізм співробітників дозволяє гарантувати підбір обладнання з оптимальними характеристиками, якісний монтаж і точне налаштування системи. Надаються послуги технічного обслуговування охоронної сигналізації.

Проектування охоронної сигналізації

охоронна сигналізація3Перше, над чим потрібно замислитися при бажанні обладнати об'єкт охоронною сигналізацією, - складання проекту майбутньої системи. Співробітники компанії «ДІВІКС» за підсумками багаторічної практики проектування охоронної сигналізації виділяють такі основні завдання проектування: підбір необхідного обладнання, дотримання стандартів регламентуючих документів, задоволення побажань замовника.

Робочий проект будь-якої будівлі вважається виконаним за умови наявності в ньому розділу про проектування охоронної сигналізації.

Співробітники компанії «ДІВІКС» мають необхідну кваліфікацію для проектування охороної сигналізації як для нового об'єкта будівництва, так і для давно функціонуючої споруди. Проектування охоронної сигналізації вимагає ретельного опрацювання для можливості її інтегрування в наявні інженерні мережі та уникнення зауважень з боку контролюючих організацій.

При грамотному проектуванні охоронної сигналізації можливо точно розрахувати кількість необхідних елементів системи, намітити шляхи закладки кабель-каналів, визначитися з системним забезпеченням і способом передачі сигналів на пульт централізованого спостереження. Якісно підготовлений нашими співробітниками проект охоронної сигналізації допоможе точно змонтувати систему, запобігши можливі помилки.

Монтаж охоронної сигналізації

охоронна сигналізфція4Пропонуємо послуги з монтажу охоронної сигналізації на об'єктах різної складності. Ми готові взятися за будь-який обсяг і нестандартну задачу завдяки постійному підвищенню кваліфікації наших співробітників.

Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного замовника і готові запропонувати як класичну схему монтажу охоронної сигналізації квартири або дачі, так і нестандартні рішення для режимних об'єктів.

Наші співробітники проведуть монтаж будь-якого, наявного на ринку, обладнання іноземного чи вітчизняного виробництва. Нам під силу монтаж радіо, телефонної та GSM сигналізацій з пультом централізованого спостереження. При необхідності монтажу проводової системи до всіх пристроїв буде прокладений кабель. Для безпроводової системи організуємо передачу сигналу по радіоканалу.

Всі наші фахівці чудово читають креслення і працюють з проектною документацією. Всі монтажні роботи проводяться з дотриманням правил безпеки та відповідно з регламентуючими документами. Довірте нам свою безпеку, і ми виконаємо всі роботи якісно в найкоротші терміни.

Вартість монтажу охоронної сигналізації

охоронна сигналізація5Багато в чому розцінки на установку залежать від типу системи і об'єкта, на якому вона розміщується. Приватний будинок, квартиру, дачу або гараж, як і взагалі будь-яке приміщення можна спокійно залишати на довгий час без нагляду, якщо в ньому здійснено монтаж сигналізації, ціна на який складається з:

  • проектування системи;
  • монтаж сигналізації, що включає розміщення датчиків і сповіщувачів, організацію безперебійного живлення, інсталяцію комп'ютерної програми;
  • електромонтажні роботи.

У вартість проведеного монтажу охоронної сигналізації включається також доставка обладнання, виїзд фахівців.

Технічне обслуговування охоронної сигналізації

охоронна сигналізація6Для проведення періодичного обслуговування охоронної сигналізації не варто чекати її поломки або виникнення труднощів при експлуатації. Для того, щоб охоронна сигналізація завжди залишалася в робочому стані, необхідно проводити планові роботи з технічного обслуговування всіх елементів системи.

В результаті експлуатації сигналізації можливе виникнення збоїв в програмному забезпеченні, що не залежать від умов експлуатації. Такі збої можливо виявити лише в ході планового обслуговування.

Співробітники компанії «ДІВІКС» мають необхідну кваліфікацію і досвід для усунення всіх видів технічних неполадок охоронної сигналізації. Ми виїжджаємо до замовника для перевірки системи після проведеного ремонту, затоплення приміщення, порушення цілісності кабелю. Такі профілактичні роботи допомагають уникати повної відмови функціонування сигналізації та необхідності проведення комплексного дорогого ремонту.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити

Розрахунок вартості

­