Домофони

У наш час все більшої популярності набуває використання домофонів або так званої системи віддаленого доступу. Домофони приходять на зміну старим дверним дзвінкам.

домофониЯкщо бути більш точним, то домофон - це електронний переговорний пристрій, що служить для забезпечення безпеки житлових приміщень. Домофон дозволяє людині, що знаходиться всередині будівлі, без безпосереднього контакту з особою, бажаючою потрапити всередину приміщення, дозволити або заборонити їй доступ всередину. Саме з метою безпеки та зручності встановлюється даний вид електронного пристрою.

Залежно від умов використання, домофони можуть бути:

  • малоабонентскими: встановлюються в окремих будинках та квартирах;
  • багатоабонентськими: встановлюються в багатоквартирних будинках.

За способом ідентифікації відвідувачів домофони поділяються на аудіодомофони і відеодомофони.

Аудіодомофони забезпечують двосторонный аудіозв'язок з відвідувачем і дозволяють ідентифікувати відвідувача по голосу.

Відеодомофони забезпечують відеоконтроль зовнішнього простору біля дверей, двосторонній аудіозв'язок абонента з відвідувачем і дозволяють ідентифікувати відвідувача по його зображенню та голосу.

При цьому відеодомофони можуть бути з чорно-білими і кольоровими екранами. Деякі з них бувають з попередньо встановленими трубками для переговорів, інші без (вбудованими в корпус), треті - зі спеціальним антивандальним покриттям, яке захищає від різних зовнішніх механічних пошкоджень. Сучасний відеодомофон може запам'ятовувати зображення кількох останніх відвідувачів і / або мати вихід для запису якихось подій. При необхідності встановлення домофонів здійснюється з підключенням декількох внутрішніх моніторів.

 domofonУ комплект домофона входить:

панель виклику, яку встановлюють біля входу в приміщення. З її допомогою і відбувається взаємозв'язок відвідувача з людиною, що відкриває двері. Зазвичай така панель має кнопки для набору, підсвічування для клавіатури в темний час доби, пристрій для зчитування смарт-карти або ключа і приховану камеру для відеоспостереження;

комутатор або перемикач сигналів. Зазвичай встановлюється в багатоабонентських домофонах і діє за принципом телефону. Тобто за допомогою комутатора - перемикача людина, що дзвонить у двері, може, наприклад, представитися і повідомити мету візиту;

пристрій абонента - прилад, який встановлюється всередині приміщення - будь то квартира, дача або будинок. За допомогою нього забезпечується зв'язок для господарів. Вони можуть не тільки поцікавитися метою візиту відвідувача, але і натиснути на кнопку, за допомогою якої двері або ворота відкриються;

замок. Замки поділяються на електромеханічні (своєрідна клямка-засув, що приводить в дію за допомогою електродвигуна або електромагніта) і електромагнітні (двері працює на основі електромагніту). Відзначимо, що останні вимикаються при відключенні електрики і автоматично стають на відкриту позицію.

Після встановлення багатоабонентних домофонів власники квартир отримують індивідуальні паролі і магнітні ключі, за допомогою яких входять всередину. А відвідувачеві необхідно набрати номер квартири, куди і перенаправляється сигнал виклику.

Переваги використання домофонів від компанії «ДІВІКС»:

  • індивідуальність. Є можливість замовити або придбати домофон певної конфігурації і зовнішнього вигляду. Більше того, можна встановити і додаткові функції, такі, як відеодзвінок, відеозапис, дистанційне керування, переадресація виклику на ноутбук, телефон або телевізор і т.д.;
  • стильний і вишуканий дизайн. Даний пункт дозволяє вибрати конкретну модель домофона, яка підійде під необхідний стиль інтер'єру;
  • вандалостійкість. Спеціальний захисний пристрій дозволяє надовго зберегти домофон - зламати його практично неможливо;
  • функціональність і якість. Надаються такі додаткові можливості, як різні способи підключення, використання бездротових технологій, сенсорна панель.

Людині не фахівцю в широко представленому асортименті домофонів, дуже важко зрозуміти, який з них найбільше підходить для його потреб. У нашій компанії, яка займається продажем і встановленням домофонів, є фахівці, які допоможуть зробити Вам правильний вибір.

У комплекс послуг компанії «ДІВІКС» входить проектування, монтаж, подальше обслуговування і ремонт систем віддаленого доступу різних типів і рівнів складності для житлових будинків і квартир. У нас можна замовити встановлення домофона аудіо і відео типів, монтаж систем контролю доступу, відеоспостереження. Фахівцям потрібно не більше 1 - 2 годин, для того, щоб провести монтаж домофону.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити