Тривожна сигналізація

тривожна кнопкаОстаннім часом значно почастішали квартирні пограбування та розбій. Жертвами злочинців стають не тільки заможні громадяни, а й часто беззахисні пенсіонери. Нагадаємо, що грабіж - це відкрите розкрадання майна, у присутності власника, а розбій - це теж діяння, але із застосуванням насильства, є найбільш небезпечною формою заволодінням чужим майном. Грабіж і розбій є поширеними видами корисливих злочинів, при вчиненні яких злочинець завдає не лише матеріальних збитків потерпілому, а й душевної шкоди, а часом і тілесні ушкодження. Даний вид злочинів не вимагає особливого професіоналізму і будь-якої технічної підготовки, він дуже популярний у маргінальної частини населення.

Тривожна сигналізація від компанії «ДІВІКС» є надійним захистом від грабежів, розбоїв і йому подібних порушень закону, і громадського порядку.

Тривожна сигналізація - це комплекс пристроїв, що служать для швидкої передачі сигналу тривоги групам швидкого реагування.

Послуга реагування на сигнал тривожної сигналізації з об'єкта, який охороняється, разом з охоронною сигналізацією, входить в комплекс пультової охорони.

Як працює тривожна сигналізація?

У разі виникнення загрози грабіжу або розбою, людина активує кнопку тривожної сигналізації. Тривожна кнопка, як правило, встановлюється в місці, де вона легко доступна, але непомітна для стороннього спостерігача.

Тривожна кнопка може бути проводовою або безпроводовою. Проводові тривожні кнопки з'єднані за допомогою дротів.Вони є дуже надійними.

Безпрврдова тривожна кнопка використовує радіоканал. Безпроводова тривожна кнопка проста в установці і може бути розміщена практично в будь-якому місці. Безпроводові тривожні кнопки можуть бути виконані у вигляді брелока і їх можна носити з собою в радіусі дії кнопки.

Сигнал тривоги від кнопки тривожної сигналізації надходить оператору на пульт централізованого спостереження. Оператор оцінює обстановку і дає команду групі швидкого реагування, яка знаходиться в постійній цілодобової готовності. Група прибуває на місце і вживає заходів до затримання злочинців.

Користувачам тривожної сигналізації необхідно пам'ятати, що «тривожну кнопку» потрібно натискати на початку виникнення конфлікту, не чекаючи його розвитку та ескалації, так як у групи швидкого реагування буде більше часу на прибуття до об'єкта та мінімізації наслідків злочинного посягання. Крім того, ми не радимо лякати порушника викликом охорони (до натискання «тривожної кнопки»), так як він може втекти, а потім з'явитися знову, при чому в самий невідповідний момент, а озброєного злочинця, така поведінка може навпаки спровокувати на активні дії насильницького характеру.

тривожна кнопка1Переваги тривожної сигналізації від компанії «ДІВІКС»:

  •  швидкий монтаж;
  •  простота використання;
  •  працює автономно в разі відключення напруги мережі 220 В - 1 доба;
  •  не залежить від лінії телефонного зв'язку, яку можна навмисно порушити;
  •  дальність роботи брелока 100 м;
  •  має невеликі габарити;
  •  легко переноситься;
  •  гарантійне і пост гарантійне обслуговування;
  •  дублювання тривог у вигляді SMS на мобільний телефон.

Підключення тривожної сигналізації на пульт централізованого спостереження компанії «ДІВІКС», є гарантією безпеки Вас і Ваших близьких.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити