Системи пожежогасіння

система пожежогасіння1Системи пожежогасіння призначені для запобігання, обмеження розвитку, гасіння пожежі, захисту від пожежі людей і матеріальних цінностей.

Найнадійнішими у вирішенні перелічених вище завдань є системи автоматичного пожежогасіння. Вони приводяться в дію пожежною автоматикою за показаннями датчиків, що забезпечує оперативне гасіння джерела загоряння без участі людини.

 

Автоматичні системи пожежогасіння забезпечують:

 • цілодобовий контроль температури і присутність задимленості в приміщенні, що охороняється;
 • спрацьовування звукового та світлового оповіщення;
 • видача сигналу «тривога» на пульт пожежної охорони;
 • автоматичне закриття вогнестримуючих клапанів і дверей;
 • автоматичне включення систем димовидалення;
 • автоматичну подачу вогнегасної речовини (ВР);
 • оповіщення про подачу ВР.

Системи автоматичного пожежогасіння поділяються по використовуваній вогнегасній речовині на:

 • газові (СО2, аргон, азот, хладони);
 • водяні;
 • пінні;
 • водо-пінні (вода з піноутворювачами);
 • порошкові (порошки спеціального хімічного складу);
 • аерозольні;
 • комбіновані.

Проектування системи пожежогасіння

система пожежогасіння2Проектування системи пожежогасіння неможливе без урахування її типу. Від нього буде залежати підсумкова вартість всього проекту, а також величина вимушеного збитку після гасіння.

Проектування системи пожежогасіння повинно проводитися відповідно до нормативних документів. Для цього необхідно провести обстеження об'єкта, визначитися з типом системи, підібрати необхідне обладнання та матеріали.

Для холодних стоянок, складів і ангарів краще всього використовувати газове або порошкове гасіння пожежі. У житлових приміщеннях, де температура повітря завжди носить позитивні значення, пожежа ефективно ліквідується піною або водою.

Внутрішня обстановка приміщень будівлі, а саме наявність або відсутність цінних речей і документів, також впливає на проектування системи пожежогасіння. Це пов'язано з тим, що піна або вода можуть знищити твори мистецтва та цінні папери, в той час як газове пожежогасіння не зробить на них ніякого впливу. Кімнати з офісною технікою також не постраждають після використання газу або порошку для ліквідації пожежі.

Монтаж системи пожежогасіння

система пожежогасіння3Монтаж системи пожежогасіння, а також установки всього устаткування включає в себе наступні етапи:

 • прокладка слабкострумових кабельних мереж;
 • прокладання трубопроводів для подачі засобів гасіння до джерела загорання;
 • монтаж обладнання та елементів системи;
 • пуско-налагоджувальні роботи всієї системи в цілому;
 • здача об'єкта «під ключ».

При замовленні проектних робіт та монтажу системи пожежогасіння наша компанія гарантує не тільки безперебійну роботу, але і довгий та безаварійний термін експлуатації всього устаткування.

Завдяки практичному досвіду, сучасному обладнанню та використанню спеціальних технологій монтаж системи пожежогасіння нашими фахівцями може проводитися без зупинки основної діяльності на об'єкті замовника.

Певні складності монтажу системи пожежної безпеки можуть виникнути тільки в тому випадку, якщо на об'єкті завершені або на стадії завершення знаходяться внутрішні оздоблювальні роботи, а установка всіх необхідних систем безпеки потребують демонтажу оздоблювальних конструкцій і матеріалів.

Вартість системи пожежогасіння

На вартість проектування і монтажних робіт автоматичної системи пожежогасіння (АСПГ) впливають наступні фактори:

 • тип і вартість автоматичної системи пожежогасіння, компоненти і матеріали, що використовуються;
 • архітектура будівлі (площа, призначення і кількість внутрішніх приміщень, висота стелі, наявність або відсутність підвісної стельової системи та ін.).

Для точної оцінки вартості планованого комплексу робіт з монтажу систем безпеки, необхідний виїзд інженера і організація технічного огляду об'єкта. Після чого буде складено кошторисний розрахунок і визначена кінцева вартість робіт.

Технічне обслуговування та ремонт систем пожежогасіння

система пожежогасіння4Крім монтажу ми також забезпечимо комплексне технічне обслуговування та ремонт систем пожежогасіння, як змонтованих нашими фахівцями, так і встановлених раніше. Регулярне технічне обслуговування автоматичних установок пожежогасіння дозволить вам не тільки уникнути втрат матеріальних цінностей, а й врятувати людські життя.

Одним з основних напрямків діяльності компанії «ДІВІКС» є проектування та монтаж пожежних систем різноманітних видів. Ми готові запропонувати своїм клієнтам доступні ціни, а також індивідуальний підхід і врахування будь-яких побажань. Наші фахівці володіють великим досвідом у проектуванні та монтажі автоматичних систем пожежогасіння, що забезпечують максимальну безпеку людей та матеріальних цінностей. Грамотне проектування пожежної сигналізації визначає працездатність і рівень надійності всієї системи, тому дану справу варто довіряти тільки професіоналам!

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити