Вогнезахист

вогнезагист1Під вогнезахисною обробкою об'єктів мають на увазі їх протипожежний захист у вигляді нанесення на них спеціальних розчинів. Вогнезахисна обробка є ліцензійним видом діяльності. Вогнезахист є складовою частиною загальної системи заходів щодо забезпечення пожежної безпеки.

Вогнезахист є основною мірою профілактики пожеж, пасивним засобом захисту від них. Вона спрямована на підвищення фактичної межі вогнестійкості конструкцій до необхідних значень і обмеження межі поширення вогню, а також для зниження горючості матеріалів, запобігання загорянь, уповільнення або припинення розвитку початкової стадії пожеж та забезпечення його швидкої локалізації.

Найбільш широко їх застосовують для захисту металевих несучих конструкцій (у тому числі повітропроводів), дерев'яних конструкцій, елементів легких огорож, килимових покриттів і декоративних тканин.

Компанія «ДІВІКС» гарантує високу якість, що відповідає вимогам часу, безпеку і екологічність продукції.

На об'єкті вогнезахисна обробка здійснюється наступними способами:

 • просочення вогнезахисним розчином;
 • поверхнева вогнезахисна обробка;
 • вогнезахисне заповнення.

Просочення вогнезахисним розчином призначене для глибокого захисту дерев'яних конструкцій шляхом просочення деревини протидіючими компонентами. Після такої обробки деревина набуває захисних властивостей, самостійно не займається і запобігається її займання при локальному впливі вогню.

Поверхнева вогнезахисна обробка конструкцій дозволяє:

 • запобігти обваленню будівлі і конструкцій, що значно зменшить економічні втрати від пожежі;
 • збільшити час дії вогню, протягом якого конструкція буде виконувати свої функції, що дасть додатковий час людям, що знаходяться в будівлі, покинути його;
 • збільшити ступінь захисту людей від отруйних факторів пожежі, в момент пожежі значно знизити людські втрати;
 • захистити технологічне обладнання, чим значно знизити непрямі втрати від пожежі;
 • обмежити пожежу, спрощуючи таким чином роботу пожежним розрахункам по його локалізації та сприяти гасінню;
 • забезпечити безпечну роботу пожежним розрахункам з гасіння пожежі і т.д.

Послуги з поверхневою вогнезахисної обробки:

 • вогнезахисна обробка металоконструкцій;
 • вогнезахист дерев'яних конструкцій (захист деревини);
 • вогнезахисна обробка повітроводів;
 • вогнебіозахисні обробки тканин;
 • вогнезахист кабельної продукції.

вогнезагист2Вогнезахисна обробка дерев'яних конструкцій і тканин полягає в нанесенні на них спеціальних воднодисперсних розчинів, які переводять конструкції і тканини з горючих в важкогорючі. Дуже часто під час вогнезахисної обробки дерев'яних конструкцій використовують вогнезахисні лаки і фарби. Воднодисперсні розчини наносяться за допомогою розпилювачів і компресора. Вогнезахисні лаки і фарби наносяться кистями (валиками) або за допомогою розпилювачів спеціальної конструкції і компресора.

вогнезагист3Вогнезахисна обробка металевих, залізобетонних та інших конструкцій полягає в нанесенні на них шару лаків, фарб і штукатурок, які збільшують стійкість будівельних конструкцій від їх руйнування під час пожежі. Вогнезахисні лаки і фарби наносяться на металеві конструкції кистями (валиками) або за допомогою компресора і розпилювачів спеціальної конструкції. Вогнезахисні штукатурки наносяться за допомогою шпателів або штукатурних агрегатів.

вогнезагист4Вогнезахисна обробка кабельної продукції. полягає в нанесенні на них шару фарб, які переводять їх захисну ізоляцію з горючою в важкогорючу. Вогнезахисні фарби наносяться на кабельну продукцію кистями або за допомогою компресора і розпилювачів спеціальної конструкції.

При поверхневій вогнезахисній обробці наші фахівці застосовують сертифіковані матеріали українських та зарубіжних виробників.

Вартість проектних робіт та робіт з вогнезахисту визначається згідно кошторису і залежить в першу чергу від ступеня захисту конструкцій і матеріалів, що застосовуються.

Порядок проведення робіт з вогнезахисної обробки

Виконання робіт з вогнезахисту полягає в проектуванні, виконання та прийнятті робіт з вогнезахисної обробки матеріалів, виробів, будівельних конструкцій, технологічних комунікацій (кабелів, повітропроводів тощо), проходок через протипожежні перешкоди та огороджувальні конструкції, а також утриманні вогнезахисту.

Компанія «ДІВІКС» забезпечена необхідним професійним обладнанням для виробництва робіт і перевірки якості виконаних робіт.

Вогнезахисне заповнення - один із способів вогнезахисної обробки об'єкта проводиться для заповнення пустот в будівельних конструкціях і в місцях виведення силових кабелів.

Компанія «ДІВІКС» володіє відповідною ліцензією, достатньої матеріально технічною базою та набутим досвідом успішного проведення зазначених робіт.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити

Розрахунок вартості

­