Протидимний захист

протидимний захист1Протидимний захист призначений для видалення диму, який виникає при пожежі, та зниження його концентрації. Завдяки створенню таких систем утворюються безпечні шляхи евакуації людей з палаючих приміщень, відбувається скорочення матеріальних втрат від пожежі за рахунок відводу тепла, що виділяється, створюються безпечні умови роботи підрозділів пожежної охорони.

Устаткування системи димовидалення

Система димовидалення являє собою спеціальну припливно-витяжну систему вентиляції, основними елементами якої є вентилятори димовидалення, протипожежні клапани та вогнетривкі повітроводи, які керують переміщенням диму шляхом створення необхідних перепадів тиску механічними засобами.

Системи димовидалення дозволяють очистити великі площі від диму, попелу, гару і дрібних частинок, локалізують токсичні речовини, що утворюються при горінні штучних матеріалів, не даючи їм поширитися по всій будівлі. Локалізація диму та інших продуктів горіння допомагає не допустити пошкодження сусідніх приміщень і звести загальні збитки від загоряння до мінімуму.

Процес димовидалення поєднує в собі комплекс заходів, що дозволяє управляти переміщенням диму під час пожежі, відвести його від шляхів евакуації, запобігти його подальшому розповсюдженню по будівлі і вивести назовні за запланованим маршрутом. При розробці систем димовидалення враховуються передусім такі чинники, як фізичні властивості матеріалів конструкції, природний перепад тисків всередині і зовні будівлі, фізичні властивості диму і газоподібних сумішей, що утворюються в процесі горіння. Для цього використовуються різні методи і спеціальне обладнання. Для організації ефективної системи димовидалення потрібні професійний розрахунок і правильний підбір обладнання на початковому етапі будівництва або реконструкції будівлі або споруди.

Системи димовидалення повинні встановлюватися в приміщеннях без природного освітлення (димовидалення повинно відбуватися через засклені прорізи в зовнішніх огородженнях) і в приміщеннях з великим скупченням людей без природного освітлення і без прорізів, достатніх для димовидалення.

Установка систем видалення диму і газу необхідна для провітрювання приміщення після пожежі і встановлюється в тих приміщеннях, де є система автоматичного газового пожежогасіння.

Системи димовидалення можуть бути як статичними, так і динамічними:

  • статична система димовидалення - блокує вентиляційні отвори, не даючи диму поширюватися з одних приміщень в інші, при цьому припиняється доступ кисню до місця загоряння, що не дає розвиватися пожежі;
  • динамічна система димовидалення - при виникненні задимлення всі або якісь певні вентилятори продовжують працювати в нормальному або спеціальному режимі, створюючи області надлишкового тиску у відповідності зі сценарієм управління поширенням диму.

Проектування систем протидимного захисту

протидимний захист2При проектуванні даних систем інженерами компанії «ДІВІКС» в даний час застосовуються новітні розробки в даній області, що дозволяють вирішувати складні завдання щодо забезпечення незадимлюваності приміщень та шляхів евакуації.

При проектуванні протидимного захисту розробляється і описується в проекті алгоритм роботи даної системи, з урахуванням специфіки прийнятою на об'єкті системи автоматичного пожежогасіння та інших особливостей об'єкта, включаючи технологічний процес. Даний опис, наведений, в проекті надалі полегшує складання інструкції з експлуатації даної системи.

Для проектування системи протидимного вентиляції необхідно представити загальну пояснювальну записку, об'ємно-планувальні рішення, технологію, проект припливно-витяжної вентиляції.

Монтаж систем протидимного захисту

протидимний захист3Монтажний підрозділ нашої компанії має у своєму розпорядженні штат інженерно-технічних спеціалістів і робітників, що пройшли відповідне навчання для монтажу систем протидимного захисту.

Компанія «ДІВІКС» пропонує монтаж систем протидимного захисту «під ключ». Це передбачає поставку обладнання, проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт, випробування і здачу системи органам державного пожежного нагляду, а також подальше технічне сервісне обслуговування.

Компанія «ДІВІКС» - це комплексне вирішення питань протидимного захисту об'єкта та гарантії якості виконання проектних і монтажних робіт.

Технічне обслуговування систем протидимного захисту

Постійне підтримання системи в стані готовності не менш важливо для ефективного спрацьовування і виконання всіх необхідних функцій, ніж установка і монтаж обладнання. Звернення до досвідчених професіоналів дозволить гарантувати повну справність усіх складових модулів протидимного системи.

Компанія «ДІВІКС» забезпечить якісні роботи з технічного обслуговування протидимних систем і ефективність комплексу протипожежного захисту об'єкта в цілому.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити

Розрахунок вартості

­