«ДІВІКС» - переможець конкурсу «Народний бренд – 2016» в номінації «Охорона»

Diviks narodnyi brand 2016 NikaДорогі клієнти! Колектив ТОВ «Дівікс» щиро вдячний всім хто долучився до конкурсу і підтримав нашу компанію. Ця перемога для нас є свідченням довіри і визнання мешканцями міста Житомира. Вони покладаються на нас та відчувають захищеність і впевненість у своїй безпеці. Для нас – це мотивація розвиватись та бути і надалі лідером серед охоронних фірм.

Концепція безпеки

система безпекиНікому не треба пояснювати, що цілісність, достовірність та доступність інформації є важливими складовими частинами успіху діяльності будь-якої організації. Під інформацією можна розуміти: і Ваші конфіденційні дані на папері, що знаходяться в кабінеті або сейфі; та цифрові дані, записані в комп'ютері, на диску, флеш-карті або передані по каналах зв'язку; і Ваші розмови по телефону або просто в приміщенні.

 

Встановлення охоронної сигналізації

встановлення сигналізації1Монтажним роботам завжди передує тривалий період вибору обладнання. Навіть найпростіший пристрій вимагає серйозного підходу, якщо ви хочете насолоджуватися його ефективною роботою якомога довше.

А такі складні системи, як охоронна сигналізація, повинні купуватися тільки після консультації з професіоналами.

Тривожна кнопка

тривожна кнопка1Тривожна кнопка - елемент одного з найбільш доступних і недорогих видів охорони. Тривожна кнопка призначена для екстреного виклику групи швидкого реагування у разі незаконних дій на об'єкті замовника.

Кнопка тривожної сигналізації може бути двох видів: стаціонарна або мобільна. В даний час все більшою популярністю користуються мобільні тривожні кнопки (брелоки).

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Новоград-Волинський (067) 410-63-04
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити

Зворотній дзвінок

­