StarterKit Cam Plus

Стартовий комплект системи безпеки з фотоверіфікацією тривог та підтримкою LTE

 Ajax StarterKit Cam Plus

Комплект пристроїв для охоронної сигналізації Ajax StarterKit Cam Plus

Системи безпеки призначені для виявлення проникнень зловмисників на територію під охороною та інформування про подію. За допомогою встановлення сигналізації можна уникнути наслідків пожеж, зломів або протікання газу чи води.Для того, щоб вибрати охоронну сигналізацію, потрібно розуміти, які види використовуються в приміщеннях різних типів і які завдання вони виконують.Системи сигналізації розрізняються за реакцією на збудники. Перший тип оповіщення — звуковий. Повідомляє про тривогу дзвінками та сиренами на об'єкті. Другий тип — світлові, інформують про подію світлодіодними приладами або сигнальними лампами. Третій тип — комбіновані сповіщувачі, які використовують для інформування світло та звук.Крім сповіщувачів тривоги, до комплектів пристроїв системи безпеки входять:

  1. Прийомно-контрольні прилади (ПКП) та панелі;
  2. датчики (детектори) різного принципу роботи та реагування;
  3. обладнання для передачі інформації на пульт охорони (ПЦЗ) або телефон користувача;
  4. блоки живлення;
  5. клавіатури для постановки та зняття з охорони;
  6. брелоки для керування та автоматизації.

Якщо в охоронній сигналізації не передбачена можливість віддаленого надсилання повідомлень про тривогу на телефон користувача або пульт охорони, це автономна система безпеки. Така варіація сигналізації для охорони території вважається найменш ефективною. Існують також дротові та бездротові системи сигналізації.Дротова передача даних відбувається по телефонних лініях. Сучасні системи передачі повідомлень здебільшого є цифровими, тож і високо інформативними. Також, можливий зворотний зв'язок пульта охорони з пристроями сигналізації на об'єкті.Бездротові системи безпеки для передачі повідомлень про тривогу використовують канали операторів стільникового зв'язку (GSM сигналізації) або виділений радіоканал. У цьому типі основним є забезпечення контролю каналу зв'язку. При збоях або зникненні зв'язку, тривоги просто не будуть надходити на контрольну панель сигналізації. Для повного забезпечення живлення доступні:

  • Постійна перевірка зв'язку та якості сигналів.
  • Передавання тестового сигналу з об'єкта.

«ДІВІКС» - переможець конкурсу «Народний бренд – 2016» в номінації «Охорона»

Diviks narodnyi brand 2016 NikaДорогі клієнти! Колектив ТОВ «Дівікс» щиро вдячний всім хто долучився до конкурсу і підтримав нашу компанію. Ця перемога для нас є свідченням довіри і визнання мешканцями міста Житомира. Вони покладаються на нас та відчувають захищеність і впевненість у своїй безпеці. Для нас – це мотивація розвиватись та бути і надалі лідером серед охоронних фірм.

Концепція безпеки

система безпекиНікому не треба пояснювати, що цілісність, достовірність та доступність інформації є важливими складовими частинами успіху діяльності будь-якої організації. Під інформацією можна розуміти: і Ваші конфіденційні дані на папері, що знаходяться в кабінеті або сейфі; та цифрові дані, записані в комп'ютері, на диску, флеш-карті або передані по каналах зв'язку; і Ваші розмови по телефону або просто в приміщенні.

 

Встановлення охоронної сигналізації

встановлення сигналізації1Монтажним роботам завжди передує тривалий період вибору обладнання. Навіть найпростіший пристрій вимагає серйозного підходу, якщо ви хочете насолоджуватися його ефективною роботою якомога довше.

А такі складні системи, як охоронна сигналізація, повинні купуватися тільки після консультації з професіоналами.

Тривожна кнопка

тривожна кнопка1Тривожна кнопка - елемент одного з найбільш доступних і недорогих видів охорони. Тривожна кнопка призначена для екстреного виклику групи швидкого реагування у разі незаконних дій на об'єкті замовника.

Кнопка тривожної сигналізації може бути двох видів: стаціонарна або мобільна. В даний час все більшою популярністю користуються мобільні тривожні кнопки (брелоки).

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити

Зворотній дзвінок

­