Відеоспостереження

Системи відеоспостереження дозволяють контролювати певні зони на об'єкті, що охороняється, і отримувати інформацію про події як в режимі реального часу, так і в записі. Ефективність систем відеоспостереження безпосередньо залежить від професіоналізму її розробників, оскільки при підготовці проекту потрібно враховувати цілий ряд факторів, кожен з яких суттєво впливає на працездатність всієї системи. Компанія «ДІВІКС» має кваліфікованих співробітників, готових розробити систему відеоспостереження в повній відповідності з вимогами замовника.

Обладнання відеоспостереження

відеоспостереження 1Ключовими елементами системи відеоспостереження є відеокамери спостереження, які транслюють зображення на монітори пульта керування та відеорегістратори. Щоб забезпечити хороший огляд зон, визначених замовником, необхідно використовувати якісне обладнання. При виборі камери відеоспостереження враховується:

 • роздільна здатність матриці;
 • кут огляду;
 • параметри об'єктиву;
 • тип живлення.

Відеокамера спостереження повинна передавати досить чітку контрастну картинку. Але для цього недостатньо встановити камеру з високими технічними параметрами. На етапі проектування системи важливо визначити ступінь освітленості зон спостереження в різний час доби, перевірити можливість забезпечення додаткового освітлення.

Максимальний кут огляду здатні забезпечити ширококутні камери відеоспостереження. Підвищити ефективність відеоспостереження в ряді випадків можна, використовуючи швидкісну поворотну камеру. Однак застосування дорогого устаткування не завжди виправдано: при грамотному підході високого результату можна досягти, використовуючи камери в доступній ціновій категорії.

Все обладнання (камери відеоспостереження, відеорегистратори, кабельна продукція) поставляєтся компанії "Дівікс" дилерами провідних виробників: HIKVISION, AXIS, DAHUA и др.

Проектування відеоспостереження

відеоспостереження2Проектування відеоспостереження - одна з умов створення надійної системи безпеки об'єкта. Наша компанія пропонує свої послуги про проектування унікальних і стандартних систем відеоспостереження на будь-якому об'єкті відповідно до технічних параметрів конкретного приміщення.

Після проведення всього циклу проектувальних робіт замовник отримує повний пакет технічної та пояснювальної документації. Ми керуємся в першу чергу побажаннями клієнта і його вимогами до системи, тому детально проговорюємо кожен етап проектування, вносячи в нього при необхідності корективи і доповнення.

Етап проектування відеоспостереження кампанією «ДІВІКС» включає в себе наступну послідовність дій:

 • ретельне ознайомлення з об'єктом з виявленням наявних нюансів проектування;
 • підготовка графічної частини документації зі схемою розміщення всіх конструктивних елементів системи;
 • узгодження креслень із замовником, внесення до нього змін і доповнень;
 • складання остаточної редакції проектної документації та її затвердження.

В арсеналі наших фахівців велику кількість як готових, так і індивідуальних проектів. У процесі роботи ми дотримуємося всіх договірні зобов'язання і закінчуємо роботу точно в строк.

Професійний підхід дозволяє співробітникам компанії «ДІВІКС» при розробці технічного завдання враховувати побажання замовника, грамотно сформулювати цілі відеоспостереження та завдання, що стоять перед системою. В обов'язковому порядку враховуються дані, отримані при докладному вивченні об'єкта.

При складанні списку обладнання для конкретної системи відеоспостереження зазначаються:

 • кількість і необхідні параметри відеокамер і аксесуарів до них;
 • необхідну кількість записуючих пристроїв і мультиплексорів;
 • необхідну кількість і технічні параметри моніторів (передбачається режим поліекранного зображення);
 • спосіб передачі відеосигналу, список відповідного обладнання та кабельної продукції;
 • тип центрального перемикача і т.д.

Монтаж відеоспостереження

відеоспостереження 3Компанія «ДІВІКС» надає послуги з монтажу відеоспостереження на об'єктах з будь специфікою використання. Якісно встановлена система дозволить не допустити проникнення на об'єкт сторонніх осіб, а також уникнути виникнення мертвих зон, що не переглядаються камерами.

На всі майданчики до замовника виїжджає тільки досвідчена бригада монтажників, яка вміє впоратися з будь-яким класом обладнання та інтегрувати системи відеоспостереження з існуючими інженерними мережами. Перед остаточною здачею об'єкта замовникові проводиться ряд технічних випробувань системи для оперативного приведення відеоспостереження до очікуваного замовником стандарту.

Наші фахівці завжди керуються наявними проектом системи відеоспостереження, а також регламентуючими документами для даного виду робіт.

В послуги з монтажу відеоспостереження входять:

 • попередній ознайомлювальний виїзд на об'єкт замовника;
 • вибір устаткування серед представленого на ринку, виходячи з бюджету проекту, побажань замовника, необхідного функціоналу за типом приміщення;
 • підготовка кошторису вартості установки відеоспостереження;
 • прокладка основних кабелів системи відеоспостереження (при їх наявності);
 • установка камер системи відеоспостереження;
 • проведення технічних випробувань змонтованої системи;
 • здача об'єкта замовнику.

Технічне обслуговування відеоспостереження

відеоспостереження 4Компанія «ДІВІКС» здійснює всі види технічного обслуговування систем відеоспостереження, починаючи з планових сервісних послуг, закінчуючи повним спектром ремонтних робіт. Завдяки професіоналізму наших співробітників, ми обслуговуємо не тільки обладнання, встановлене нами, а й третіми компаніями.

У процесі обслуговування відеоспостереження можливе виявлення і усунення помилок монтажу системи, несправностей, що не дозволяють відеоспостереженню безперебійно функціонувати.

У комплекс обслуговування відеоспостереження, що проводиться нашою компанією, входять такі етапи:

 • відвідування об'єкта замовника, первинний огляд системи, підготовка до обсягу майбутніх робіт;
 • визначення несправностей в системі з подальшим усуненням;
 • відновлення працездатності всіх вузлів;
 • демонтаж, ремонт або заміна вийшов з ладу обладнання, коректна налаштування обладнання.

Всі фахівці нашої компанії, задіяні в процесі обслуговування систем відеоспостереження, мають необхідні навички та допуски для подібного виду робіт, використовують тільки професійний інструмент.

Сфера застосування відеоспостереження

відеоспостереження 5Система відеоспостереження найчастіше виступає в якості одного з елементів системи контролю і управління доступом (СКУД). Відеоспостереження дозволяє контролювати периметр огорожі та входи на територію охоронюваного об'єкта, фіксувати зовнішній вигляд людей і номери автомобілів. Камери відеоспостереження встановлюються на території громадських та комерційних об'єктів для запобігання протиправних дій. За допомогою відеоспостереження можна ефективно контролювати роботу персоналу підприємств і організацій.

Система відеоспостереження від компанії «ДІВІКС» - це ефективне вирішення питань контролю та безпеки. Фахівці компанії виконають весь комплекс робіт, включаючи монтаж і налаштування системи, забезпечать технічне обслуговування обладнання.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити