Контроль доступа (СКУД)

Система контролю і управління доступом (СКУД) - ефективна розробка, яка дозволяє забезпечити санкціонований прохід співробітників організації в приміщення, що охороняються і запобігти несанкціонованим проникненням. Компанія «ДІВІКС» готова створити унікальну СКУД для будь-якого об'єкту, що охороняється з урахуванням особливостей його призначення та функціонування.

Переваги СКУД

скуд 1Використання автоматичної системи контролю та управління доступом дозволяє повністю виключити людський фактор в реалізації пропускного режиму на об'єктах, що охороняються. Такий підхід суттєво підвищує рівень безпеки, так як управління доступом здійснюється за допомогою високотехнологічного обладнання. Організація проходу співробітників в офісі або на підприємстві може передбачати використання турнікетів, хвірток, шлагбаумів.

У приміщення, що охороняється можуть потрапити тільки співробітники, що мають відповідний допуск. Ідентичність підтверджується за допомогою персональної безконтактної карти або завдяки застосуванню біометричного зчитувача, що ідентифікує особу за відбитками пальців. Завдяки використанню СКУД для кожного співробітника можна створити персональний перелік допусків, забезпечивши йому доступ тільки в певні приміщення. Такий підхід зводить до мінімуму ризик несанкціонованого проникнення на об'єкти, що охороняються з метою диверсії або збору засекреченої інформації.

Встановивши СКУД можна точно фіксувати час появи на робочому місці кожного співробітника, вести облік робочого часу, обмежити або повністю закрити доступ до місця роботи у святкові та вихідні дні, після закінчення робочого часу. У системі передбачена можливість візуальної ідентифікації людей, які скористалися карткою доступу в приміщення, що охороняється, ведеться контроль повторного входу. Запобіжні заходи спрямовані на те, щоб виключити можливість використання картки співробітника іншою особою.

Проектування СКУД (систем контролю доступу)

скуд 2Не можна недооцінювати значення проектування систем контролю доступу для будь-якого виду підприємства. Безвідповідальне ставлення, а також спроба уникнути витрат на роботи з проектування СКУД, призводять до зловживань з боку працівників організації та сторонніх осіб.

Часом керівництво компаній залучає своїх інженерів до самостійної установки всіх елементів СКУД без існуючого проекту системи. Але, як показує практика, досягненням бажаного результату не закінчився жоден з таких випадків установки. Проектуванням систем контролю доступу повинні займатися тільки досвідчені інженери спеціалізованих організацій, чий професіоналізм стане запорукою якісно виконаних робіт.

Компанія «ДІВІКС» вже багато років надає послуги з проектування СКУД для будь-якого об'єкта нерухомості, не залежно від його площі і складності геометрії.

До переваг послуг з проектування СКУД компанією «ДІВІКС» відносяться:

 • наявність всіх необхідних ліцензій та дозволів на проведення проектування СКУД;
 • підбір оптимально придатного обладнання за принципом ціна-якість від провідних сучасних фірм-виробників;
 • можливість отримання знижки при подальшому користуванні послугами монтажу та обслуговування СКУД компанії «ДІВІКС».

Для більш ефективного проектування систем контролю доступу для кожного об'єкта індивідуально, ми ділимо весь комплекс робіт на кілька етапів, серед яких:

 • обговорення інженерами-проектувальниками із замовником його побажань по функціональній складовій СКУД, отримання зауважень рекомендаційного характеру від співробітників компанії «ДІВІКС» з метою уникнення помилок;
 • складання кошторису майбутнього проекту, узгодження із замовником;
 • виїзд на об'єкт, проведення необхідних замірів;
 • огляд електричних систем на можливість підключення до них, вивчення наявної технічної документації;
 • складання фінансової частини проектної документації СКУД;
 • узгодження проекту з компетентними державними органами.

Звертаючись в нашу компанію, ви позбавите себе неприємних клопотів з приводу проектування СКУД. Ми гарантуємо не тільки бездоганний результат проектування, але і можливість провести монтаж і технічне обслуговування в нашій же компанією. Ми впевнені, що замовивши проект у нас, ви захочите підтримувати партнерські стосунки протягом багатьох років.

Монтаж СКУД (систем контролю доступу)

скуд3Якщо ви вже давно вирішили встановити на своєму підприємстві систему контролю доступу та навіть маєте на руках якісно підготовлений проект, варто задуматися над другим важливим кроком - вибір компанії для здійснення монтажних робіт. Дилетантська робота по встановленню обладнання здатна перекреслити не тільки старання замовника з підготовки проекту СКУД, але і привести до додаткових фінансових витрат на виправлення помилок установки і купівлю нового обладнання.

Наша компанія здійснює послуги з високоякісного монтажу СКУД на підприємствах будь-якого типу та специфіки використання. Ми допоможемо не тільки домогтися високих показників безпеки на об'єкті, але і збільшити продуктивність праці за коштами фіксування ефективного часу перебування на робочому місці.

Наш досвід дозволяє робити монтаж систем контролю доступу для будь-якого приміщення без зупинки бізнес-процесів. Співробітники компанії «ДІВІКС» готові встановити будь-який тип загороджуючих пристроїв (замки, турнікети, шлагбауми, ідентифікатори, зчитувачі) в адміністративних будівлях, офісах, промислових підприємствах, великих заводах.

Послуги з монтажу систем контролю доступу нашою організацією включають в себе:

 • ознайомлення з проектною документацією, наявними кресленнями;
 • виїзд на об'єкт для первинного огляду наявних інженерних систем;
 • монтаж обраного комплексу обладнання:
  1. турнікетів, шлагбаумів, будь-якого виду воріт з виконанням додаткового бетонування ділянки;
  2. пристроїв, що зчитують інформацію з електронних носіїв на пунктах пропуску;
  3. контролерів, керуючих турнікетами, шлагбаумами і всіма контрольно-пропускними пристроями;
  4. програмного забезпечення системи;
 • проведення тестування роботи системи;
 • інструктаж відділу служби безпеки та інженерів замовника.

Варто відзначити, що всі монтажні роботи проводяться в найбільш зручний для замовника час, а тривалість їх виконання залежить від площі приміщень, складності проекту і вибраного обладнання. Ми налаштовані на довгострокові партнерські відносини з кожним замовником, тому пропонує комплекс послуг з проектування, монтажу та технічного обслуговування систем контролю доступу.

Технічне обслуговування СКУД (систем контролю доступу)

скуд4Як відомо, установка системи контролю та управління доступом на будь-якому об'єкті дозволяє справлятися відразу з комплексом завдань, починаючи від обліку робочого часу кожного співробітника, закінчуючи обмеженням доступу на територію для сторонніх осіб. Але, як і будь-яка система, забезпечена електронікою і програмою системного забезпечення, СКУД потребує регулярного технічного обслуговування в профілактичних цілях. Якісно провести роботи такого характеру під силу тільки кваліфікованим фахівцям.

Штат компанії «ДІВІКС» має в своєму складі саме професійних інженерів зі спеціальним профільною освітою, здатних впоратися з неполадками в будь-якому обладнанні.

У список регламентних робіт з обслуговування СКУД, виконуваних нашою компанією, входять:

 • перевірка системного забезпечення, огляд всіх комплектуючих елементів системи;
 • профілактичні роботи, спрямовані на продовження експлуатаційного періоду (оновлення програмного забезпечення);
 • зчитування інформації з журналу подій, при наявності помилкових спрацьовувань усунення їх причин;
 • мінімізація впливу атмосферних і виробничих факторів на систему;
 • складання звіту на основі отриманих аналітичних даних, винесення пропозицій щодо поліпшення роботи СКУД;
 • модернізація системи при необхідності.

На підставі наявного досвіду наших фахівців з обслуговування СКУД, ми можемо впевнено заявити, що попереджувальні профілактичні роботи по сукупності вимагають менших фінансових витрат, ніж повна заміна всього обладнання при аварійній ситуації. Також слід звернути окрему увагу на те, що більш технічно підковані зловмисники можуть скористатися неполадками системи і заволодіти інформацією, збитки від втрати якої може бути незміренний.

Перед початком технічних робіт співробітники нашою компанією перевірять умови експлуатації СКУД на відповідність нормативним документам. При необхідності проведення ремонтних робіт складається дефектна відомість, а роботи по заміні вийшов з ладу обладнання починаються після узгодження з замовником.

Всі заходи проводяться на високому професійному рівні в найкоротші терміни.

Також поспішаємо попередити вас, що обслуговування СКУД з безліччю зчитувачів, контрольно-пропускних пристроїв повинно проводитися тільки силами спеціально навчених співробітників спеціалізованих компаній. Лише професійне втручання зможе забезпечити успіх проведення запланованих робіт.

Команда професіоналів компанії «ДІВІКС» готова провести весь спектр дій з обслуговування СКУД, а раціональне відношення ціни та якості приємно здивують будь-якого замовника.

СКУД як частина комплексної системи безпеки

скуд 5Автентифікація може використовуватися для того, щоб ставити приміщення на охорону і знімати з охорони. Нештатна ситуація призводить до спрацьовування сигналізації: система посилає сигнал тривоги. Всі дії системи фіксуються в пам'яті контролерів і в журналі подій, де зберігаються протягом тривалого часу.

СКУД може інтегруватися:

 • з системою охоронної сигналізації (у разі несанкціонованого проникнення в зону охорони СКУД автоматично включить тривожні оповіщувачі);
 • з системою пожежної сигналізації (при виникненні пожежі або при наявності задимлення СКУД розблокує двері та ворота, опустить турнікети з метою максимально прискорити евакуацію людей із приміщень);
 • з системою відеоспостереження (інтерфейс СКУД дає можливість в короткі терміни знаходити необхідну інформацію в відеоархіву записів з камер спостереження).

Особливо відповідальні об'єкти оснащуються автономною СКУД.

Сучасна високотехнологічна система дозволяє реалізовувати різні варіанти контролю доступу, забезпечуючи безпеку підприємств різного профілю, в тому числі великих промислових об'єктів, на яких трудяться десятки тисяч людей.

Компанія «ДІВІКС» розробить та реалізує проект СКУД будь-якої складності. Досвідчені фахівці виконають монтаж обладнання, здійснять необхідні пусконалагоджувальні роботи та програмування всієї комплексної системи. Кваліфіковане технічне обслуговування силами професійно підготовленого персоналу компанії дозволить забезпечити безперебійне функціонування СКУД протягом усього експлуатаційного терміну.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити