Охорона квартири

охорона квартириКвартира для кожної людини - один з найбільш важливих об'єктів нерухомості. Наявність в квартирі матеріальних цінностей спонукає незаконослухняних громадян заволодіти ними. Дорогі, хитромудрі замки на вхідних дверях, грати, тамбура не захистять від злому і проникнення в квартиру. Охорона квартири вимагає спеціального устаткування, яке не тільки захистить, але й не спотворить інтер'єр вашої квартири.

На сьогоднішній день найбільш ефективна і надійна захист від злочинних посягань, несанкціонованого проникнення в квартиру, від пожежі, технічних аварій - це послуга «Пультова охорона квартири».

Поставити зараз свою квартиру на пультової охорону можна без труднощів, уклавши договір з компанією «ДІВІКС».

Компанія «ДІВІКС» робить ставку на сучасну апаратуру. Моніторинг квартир здійснюється з використанням сучасних технічних засобів контролю і сигналізації. Сигнали від них надходять на пульт централізованого спостереження по каналу телефонного зв'язку, радіо- або GSM каналам.

Охоронне обладнання може бути проводове або безпроводове. Проводове обладнання передбачає наявність кабелів, які з'єднують датчики з приймально-контрольним охоронним приладом. Безпроводове обладнання передбачає зв'язок між датчиками і приймально-контрольним охоронним приладом за допомогою радіоканалу, каналів GSM зв'язку.

Проводова система встановлюється під час ремонту квартири, для того щоб заховати дроти.

У базовий комплект охоронного обладнання входить:

 • прилад приймально-контрольний охоронний з GSM модулем;
 • клавіатура;
 • датчик на вхідні двері;
 • датчик руху.

Додатково можна встановити:

 • тривожну кнопку;
 • датчик на відкрите вікно;
 • датчик на розбиття скла;
 • сповіщувач пожежі, диму;
 • датчики витоку води і газу.

Побоюєтеся несподіваного візиту небажаних осіб? Дверне відеовічко повідомить Вам про них, і збереже запис, якщо візит був у Вашу відсутність.

Якщо в квартирі є собака або кішка, слід встановити спеціальний датчик, щоб прилади, що фіксують рух, не прийняли вихованця за зломщика.

Взяття квартири під охорону можна здійснювати за допомогою кнопкової клавіатури, електронного ключа Touch Memory або спеціального брелока. Можна запрограмувати «Код під примусом», якщо користувач знімає систему з охорони, роблячи це з примусу.

охорона квартири1Послуга пультової охорони квартири є дуже ефективною, оскільки після отримання сигналу про проникнення в квартиру група швидкого реагування негайно направляється за адресою і виробляє затримання порушника. Крім сигналу тривоги, на пульт централізованого спостереження цілодобово передається інформація про те, як працює охоронне обладнання.

Вартість послуги «Пультова охорона квартири» складається з ціни обладнання, установки і абонентської плати за послугу моніторингу. Залежить від встановленої на квартирі сигналізації (охоронна, пожежна, тривожна).

Орієнтовна вартість базового комплекту обладнання з установкою для 1-кімнатної квартири (1 датчик на рух і 1 датчик на вхідні двері) складе від 8800 гривень. Установка обладнання охоронної системи займе приблизно 2 години, якщо обладнання безпроводове, і до 4 годин, якщо обладнання проводове.

Переваги пультової охорони квартири:

 • повне виключення людського фактора;
 • можливість підключення до приймально-контрольні охоронної приладу великої кількості різноманітних датчиків;
 • цілодобовий моніторинг, завдяки чому квартира знаходиться цілодобово під охороною.

Все більше людей користуються послугами компанії «ДІВІКС», переконавшись у тому, що їхнє житло в безпеці і вдень, і вночі.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити