Вогнеперешкоджальні пристрої

До вогнеперешкоджальних пристроїв відносяться:

 • протипожежні ворота;
 • протипожежні двері;
 • протипожежні вікна;
 • протипожежні люки;
 • протипожежні завіси (екрани);
 • клапана з нормованою межею вогнестійкості.

Основне завдання протипожежних воріт ізолювати приміщення в будівлі.

вогнеперешкоджальні пристрої1При виникненні пожежі протипожежні ворота надійно відділяють приміщення один від одного, що допомагає локалізувати джерело пожежі та убезпечити людей.

Крім того, протипожежні ворота повинні оберігати і від задимлення, для цього в конструкції передбачена термо-стрічка, яка при зростанні температури збільшується в об'ємі і герметизує отвір перешкоджаючи проникненню диму.

По конструкції протипожежні ворота підрозділяються на відкатні, розпашні та телескопічні.

Одночасно із забезпеченням протипожежної безпеки, протипожежні ворота від компанії «ДІВІКС» естетичні і не псують вигляд будівлі.

Протипожежні двері - це двері, що мають високу межу вогнестійкості, здатні витримувати високі температури і при цьому тривалий час зберігати свої стабільні форми, запобігаючи тим самим заклинюванню. Нормальним вважається, якщо двері роздує під час пожежі, не нормальним, якщо їх перекосить, і вони не зможуть відкритися. Згідно з вимогами пожежних організацій, протипожежні двері повинні забезпечити безперешкодний вихід людей з приміщення протягом певного часу.

Різновиди протипожежних дверей і їх класифікація

вогнеперешкоджальні пристрої2вогнеперешкоджальні пристрої3Протипожежні двері можуть бути однопільними і двопільними. Їх застосування обумовлюється передбачуваним потоком людей, які будуть проходити через них в процесі експлуатації. Як правило, вогнестійкість протипожежних дверей може знаходитися в межах 15, 30, 45, 60, 120, 150, 180, 240, 360 хвилин. Крім того, поділ протипожежних дверей може здійснюватися і за матеріалами, використовуваним при їх виготовленні - існують металеві, дерев'яні та скляні протипожежні двері. Також є різні комбінації цих матеріалів, наприклад, засклені дерев'яні або металеві протипожежні двері. Що стосується габаритів, то розміри протипожежних дверей ідентичні звичайним.

Ну і на закінчення хотілося б акцентувати вашу увагу на одному важливому моменті. Якщо спочатку в проект вашої квартири або будинку не були закладені протипожежні металеві двері, відмовлятися від їх встановлення не варто. У житті трапляються всякі ситуації, застрахуватися від яких просто неможливо. Однією з таких позаштатних ситуацій і є неконтрольований процес під назвою «пожежа».

вогнеперешкоджальні пристрої4Протипожежні вікна призначені для заповнення прорізів у протипожежних перешкодах - стінах і перегородках промислових і громадських будівель, складських споруд та інших об'єктів, де існує необхідність у захисті об'єкта від поширення вогню.

Протипожежні вікна - оптимальний захист приміщення від вогню, яка не залишає стихії, що розбушувалася жодних шансів. Протипожежне скління компанії «ДІВІКС» повною мірою відповідає вимогам пожежної безпеки. Наші протипожежні вікна можуть ставили як між приміщеннями - в такому випадку ми використовуємо холодний профіль, так і зовні - в такому випадку використовуємо теплий профіль. Протипожежні вікна (вогнестійкі вікна) можуть не тільки протягом довгого часу витримувати вплив високої температури, але і мають чудовий зовнішній вигляд.

вогнеперешкоджальні пристрої5Протипожежні люки призначені для запобігання поширення вогню через отвір. Від протипожежних дверей люки відрізняються розмірами і наявністю ущільнення по периметру. Металеві протипожежні люки призначені для заповнення прорізів виходів:

 • до різноманітних ніш, каналів з провідними лініями зв'язку та інших точок розміщення комунікацій;
 • до виходів на покрівлю, горище і підвал;
 • до вентиляційних та ліфтових шахт і пристроїв;
 • до електрощитових кімнат;
 • до приміщень з підвищеними вимогами до пожежної безпеки, в яких найбільш висока можливість самозаймання.

Протипожежні люки можна встановлювати як у вертикальній, так і в горизонтальній площині.

вогнеперешкоджальні пристрої6Вогнезахисні протипожежні завіси (екрани), як і протипожежні двері, ворота та інші перепони перешкоджають поширенню вогню, диму, отруйних продуктів горіння з одного боку і надходженню кисню з іншого. Вони є ефективним пристроєм локалізації пожежі і настільки ж результативним засобом гасіння - при дефіциті свіжого повітря вогонь може згаснути сам по собі. Якщо протипожежні завіси, штори і екрани застосовуються в комплексі з автоматичними системами пожежогасіння водяного, газового або пінного типу, то загоряння може бути ліквідовано і без участі людини.

Серед протипожежних пристроїв і пристосувань протипожежні завіси (екрани) відрізняються компактністю, ефективністю застосування і швидкістю спрацьовування. За своєю конструкцією вони придатні для установки в приміщеннях будь-якого призначення. Їх можна встановлювати для захисту віконних і дверних прорізів, зонування приміщень, поділу коридорів, захисту окремих конструкцій, приладів або механізмів.

вогнеперешкоджальні пристрої7Протипожежний клапан - це механічний пристрій з нормованим межею вогнестійкості призначений для перекриття отворів в місцях проходу вентиляційних каналів через міжповерхові перекриття, стіни та перегородки.

В процесі монтажу вогнеперешкоджальних пристроїв для герметизації зазорів між прорізом і самими пристроєм категорично заборонено використання горючої монтажної піни. Тут необхідний спеціальний герметик, який не загорається і витримує високі температури. Слід розуміти, що без нього установка вогнеперешкоджальних пристроїв буде неповноцінною.

Важливо відзначити - монтаж цих конструкцій повинен здійснюватися виключно професійними фахівцями. Так як будь-яка помилка може призвести до порушень безпеки. Тому ні в якому разі не можна економити на послугах професіоналів.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити

Розрахунок вартості

­