Блискавкозахист

блискавкозахист1Блискавкозахист - це комплекс технічних рішень і спеціальних пристосувань для забезпечення безпеки будівлі, а також майна та людей, що знаходяться в ньому. Небезпека для будівель (споруд) в результаті прямого удару блискавки може призвести до:

 • пошкодження будівлі (споруди) і його частин;
 • відмови електричних та електронних пристроїв, що знаходяться всередині;
 • загибелі та травмування живих істот, що знаходяться безпосередньо в будівлі (споруді) або поблизу неї.

Устаткування системи блискавкозахисту

блискавкозахист2Блискавкозахист будівель поділяється на зовнішній і внутрішній. Зовнішній блискавкозахист являє собою систему, що забезпечує перехоплення блискавки і відведення її в землю, тим самим, захищаючи будинок (споруду) від пошкодження і пожежі. У момент прямого удару блискавки в будівельний об'єкт правильно спроектований і споруджений блискавкозахисний пристрій повинен прийняти на себе струм блискавки і відвести його по струмовідводу в систему блискавкозахисту, де енергія розряду повинна безпечно розсіятися. Проходження струму блискавки має статися без шкоди для об'єкта, що захищається і бути безпечним для людей, що знаходяться як всередині, так і зовні цього об'єкта.

Внутрішній блискавкозахист являє собою сукупність пристроїв захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП). Призначення ПЗІП захистити електричне та електронне обладнання від перенапруг в мережі, викликаних резистивними і індуктивними зв'язками, що виникають під впливом струму блискавки. Загальноприйнято виділяти перенапруги, викликані прямими і непрямими ударами блискавки. Перші відбуваються у разі попадання блискавки в будинок (споруду) або в підведену до будівлі (споруди) лінію комунікацій (лінію електропередачі, комунікаційну лінію). Другі - внаслідок ударів поблизу будівлі (споруди) або удару блискавки поблизу ліній комунікацій. Залежно від типу попадання розрізняються і параметри перенапруг.

Проектування систем блискавкозахисту

Проектування систем блискавкозахисту, є важливим елементом у забезпеченні безпеки будівель і збереженні життя людей. Ігнорування системами блискавкозахисту при будівництві споруд призводить до непоправних наслідків, які виникають внаслідок удару блискавок, виходу з ладу або порушень в роботі електротехнічного обладнання, травм і опіків людей в приміщеннях аж до летального результату, виникненню пожеж з нанесенням матеріальної шкоди.

Гнучкість у роботі та індивідуальний підхід з урахуванням всіх побажань замовника:

 • розробити проект можемо як на стадії проектування та будівництва будівлі, так і об'єктів, які давно перебувають в експлуатаці;
 • виконуючи блискавкозахист, ми не змінюємо архітектуру будинку і зберігаємо цілісність покрівельного покриття;
 • готовий проект може відштовхуватися від бюджету, узгодженого із замовником;
 • залежно від бюджету проекту можуть використовуватися комплектуючі з різних матеріалів: оцинкована сталь, обміднений сталь, мідь, алюміній.

Монтаж системи блискавкозахисту

блискавкозахист4Монтаж системи блискавкозахисту виконується висококваліфікованими досвідченими фахівцями. Завдяки великому власному складу комплектуючих, забезпечується висока швидкість роботи. Гнучка система оплати за готівковий і безготівковий розрахунок.

Ми виконуємо весь комплекс робіт із захисту об'єктів від блискавки:

 • професійне консультування з питань заземлення та блискавкозахист;
 • обстеження об'єкта, заміри питомого опору грунту і пропозиція технічного рішення;
 • розробка робочого проекту блискавкозахисту та заземленно;
 • гарантовано, якісно, і в строк виконуємо монтаж і введення в експлуатацію систем заземлення та блискавкозахисту «під ключ»;
 • підготовка документації: проект, паспорта заземлень, протоколи вимірювань;
 • здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити

Розрахунок вартості

­