Охорона гаража

охорона гаражаЩороку у всьому світі викрадають мільйони автомобілів і досить велика частина викрадень відбувається з гаражів.

Саме після проникнення в гараж злочинець може вдумливо розібратися зі складною сигналізацією та іншими блокуваннями, встановленими в машині, не привертаючи до своїх дій увагу.

Тим важче буде змиритися з порожнім гаражем, якщо сигналізація на викраденому авто стояла дуже просунута.

Як убезпечити свій автомобіль від викрадення з гаража найменш витратним і найбільш надійним способом?

Гараж - це місце, яке не може постійно перебувати під наглядом господарів, але, тим не менш, його потрібно контролювати. І бажано, щоб контроль включав не тільки установку тривожної сигналізації на випадок проникнення, але і датчики задимлення на випадок пожежі, при необхідності можна встановити також відеоспостереження за об'єктом.

Для надійної охорони і контролю гаража компанія «ДІВІКС» надає послугу - «Пультова охорона гаража».

охорона гаража1При постановці на пультової охорону, гараж обладнується всіма необхідними датчики, за допомогою яких буде контролюватися приміщення: руху, зміни об’єму, відкриття дверей. Сигнали з датчиків виводяться на пульт централізованого спостереження, де відбувається цілодобове стеження за станом вашого гаража.

Якщо спрацьовує будь-який з встановлених датчиків, протягом декількох хвилин на об'єкт прибуває група швидкого реагування, і наряд починає діяти за інструкцією.

Пультова охорона гаражів - це, по-перше, спокій, а по-друге, вартість автомобіля значно перевищує і витрати на установку системи безпеки і вартість щомісячної абонентської плати.

Звернувшись в компанію «ДІВІКС», ви знайдете упевненість в тому, що з вашою машиною нічого не трапиться, поки вона залишена без нагляду в гаражі!

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити