Автоматизація інженерних систем

Автоматизація інженерних систем будинку (квартири) - це сукупність програмно-апаратного обладнання, здатного об'єднати і уніфікувати процес управління різними системами і приладами в будинку (квартирі).

Проведення автоматизації (квартири, будинку, офісу) дозволить Вам спростити процес управління:

Кліматом

управління кліматомПідтримування заданої температури і вологості в приміщеннях

Управління системою вентиляції

Управління опалювальною системою

Дистанційне керування кліматом будинку

Режим енергозбереження для опалення та кондиціювання

 

Трубопровідними системами

управління трубопровідними системами
Контроль протікання води з блокуванням подачі води у разі протікання


Контроль витоку газу з блокуванням подачі газу

Управління очищенням і підігрівом води в басейні

Полив газону, з урахуванням опадів, температури повітря, часу доби і року

Освітленням

управління освітленням
Включення фасадного освітлення з настанням сутінків і вимикання на світанку


Управління жалюзі, шторами

Управління освітленням в будинку - світлові сценарії, по датчику руху, з дистанційного пульта

Функція «вимкнути все»

Електроприладами

управління електроприводами
Віддалений контроль за роботою відео-і аудіоапаратури


Віддалене керування побутовими приладами

Віддалене управління електроприводами воріт

Додатковими функціями

автономне електроживлення
Автономне енергопостачання - запуск електрогенератора в разі відключення енергопостачання об'єкта


Активація пожежогасіння та блокування вентиляції при виявленні пожежі

Спостереження за нормальною роботою системи у віддаленому режимі

Моніторинг змін, а також передача команд за допомогою мобільного телефону

Збір інформації, її обробка та зберігання - ось три основні функції даних систем. Проектування систем автоматизації починається з вибору мережевих контролерів, завдання яких збирати дані абсолютно від усіх підсистем (датчиків), обробляти їх і видавати команди відповідно до закладеного алгоритму дій. Сформована команда передається на виконання в ту чи іншу інженерну мережу. Команди можуть бути як для повсякденних ситуацій, так і для різних неполадок, які періодично виникають у будь-якій будівлі.

Список основних переваг, які може вам дати застосування систем автоматизації, потрібно почати з економії. Завдяки тому, що система ефективно розподіляє і перерозподіляє ресурси, знижується споживання електроенергії, і зменшуються комунальні платежі. Наступним пунктом у списку буде значитися збільшення терміну експлуатації інженерних систем вашого будинку. Це можливо за рахунок того, що обладнання використовується максимально ефективно, здійснюється постійний аналіз його стану, а також виявляються і усуваються наслідки різних аварійних ситуацій, що мають місце в будь-який з підсистем.

розумний будинокСистеми автоматизації можуть застосовуватися як в приватних будинках, так і в квартирах.

Якщо поєднати вище перелічені системи автоматизації з системами охоронно-пожежної сигналізації і відеоспостереження вийде система «Розумний будинок».

Перевагою системи «Розумний будинок» є єдина система управління, за допомогою якої можна управляти всіма пристроями з одного приладу.

Відео презентація системи «Розумний будинок»:

Сьогодні системи «Розумний будинок» можуть управлятися таким способом:

Управління за допомогою сенсорної панелі

сенсорна панельНайбільшого поширення набули системи управління розумним будинком, засновані на єдиній сенсорної панелі, яка гармонійно впишеться в будь-який сучасний інтер'єр. При цьому сенсорні монітори оснащуються сучасними операційними системами, що дозволяють зробити процес моніторингу та контролю максимально простим.

Однією з переваг такої системи управління є мобільність. Зв'язок, як правило, здійснюється по бездротовим мережам між монітором і передавачами, таким чином немає необхідності тягти по дому силу-силенну проводів. Деякі моделі панелей і зовсім мають можливість перетворюватися на пульт дистанційного керування, який можна носити з собою по всьому будинку та прилеглої до нього території.

Управління за допомогою мобільного пристрою

телефонУправляти системою «Розумний будинок» сьогодні можна і за допомогою встановленого програмного забезпечення на мобільний телефон. Таким чином, незалежно від того, знаходиться власник житла в будинку або десь далеко від нього, він отримує можливість проводити контроль та моніторинг підсистем в будь-якому місці, переносячи пульт управління в кишені.

Однією з переваг такого управління є той факт, що команди, послані з мобільного пристрою, не впливають на подальше функціонування підсистем «Розумного будинку» і вони продовжують свою роботу у звичному режимі.

Управління за допомогою персонального комп'ютера

комп'ютерЯкщо під руками є персональний комп'ютер, управляти «Розумним будинком» можна з його допомогою. Підключившись до мережі інтернет і перейшовши за певним адресом в пошуковику, користувач потрапить на сервер, який дозволить контролювати і управляти всіма підсистемами.

Переваг у такого способу величезна безліч. Найбільш значущими з них є мобільність, простота, зручність і оперативність оповіщення в екстрених випадках. Однак є ряд недоліків, серед яких залежність від електроживлення персонального комп'ютера і необхідність у наявності стабільного і швидкого підключення до інтернету.

Якщо підсистем величезна безліч, а мати доступ управління ними хочеться постійно, рекомендується організувати комплексну систему управління, яка включає в себе три вищеописані. Безумовно, таке рішення відіб'ється на вартості готового продукту, однак можливості «Розумного будинку» значно розширяться.

Проектування

Визначення індивідуальних вимог клієнта. Складання функціоналу системи. Складання проекту, надання опису функцій. Створення як простих, так і складних багатофункціональних систем.

Вартість системи

Система автоматизації проектується для кожного клієнта індивідуально, тому її вартість може коливатися в залежності від її можливостей і складових.

У вартість створення систем автоматизації включається:

  • Вартість вибраного обладнання.
  • Вартість створення проекту.
  • Вартість монтажних робіт.
  • Програмування обладнання.

Також на вартість може впливати складність вже існуючого проекту будинку, пристроїв комунікаційних систем (опалення, водопостачання, кондиціонування і т. П.), розташування освітлювальних приладів і багато що інше.

Монтаж системи

Фахівці компанії «ДІВІКС» комплектують обладнання та встановлюють його за заздалегідь розробленим проектом. Після монтажу відповідно до ваших побажань і сценаріями виконується програмування та налагодження систем автоматизації. Коли монтаж закінчений, наші фахівці проводять інструктаж власників та інших відповідальних осіб, докладно розповідають про правила та особливості використання системи.

Обслуговування системи

Наші фахівці виконують сервісне обслуговування систем автоматизації. Ми здійснюємо сервіс обладнання, впровадженого як нашими силами, так і сторонніми виконавцями.

Розумний будинок «під ключ» - вигідна пропозиція

Ми рекомендуємо вам замовляти повний комплекс послуг у нашій компанії. Це дозволить вам заощадити бюджет і час на пошук відповідних підрядників. Крім того, ми вирішуємо за вас ряд важливих питань: покупка і доставка устаткування, обслуговування системи, контроль проекту на кожній стадії виконання, узгодження концепції в необхідних інстанціях.

Ми зробимо ваш будинок або офіс максимально комфортним і безпечним, а управління надійним та зручним!

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити