Пультова охорона

pultova ohranaПультова охорона - система моніторингу та охорони об'єктів із застосуванням охоронної сигналізації та виїздом групи швидкого реагування на об'єкт при надходженні сигналу тривоги на пульт централізованого спостереження.

При виникненні надзвичайної ситуації важлива кожна хвилина, і саме завдяки пультовій охороні можна зупинити незаконне проникнення на об'єкт, що охороняється. У момент надходження тривожного сигналу, на об'єкт виїжджає група швидкого реагування.

Компанія «ДІВІКС» надає послуги пультової охорони, які сьогодні користуються великою популярністю, вони дозволяють забезпечити безпеку самих різних об'єктів. Охоронні системи пультової охорони встановлюються в житлових, виробничих, офісних будівлях та інших приміщеннях.

Переваги пультової охорони

  • Доступна ціна. Вартість послуг пультової охорони є відносно невисокою і включає в себе абонентську плату та плату за технічне обслуговування.
  • Оперативність. Диспетчер протягом декількох секунд отримує сигнал тривоги і направляє на об'єкт групу швидкого реагування, яка зупинить зловмисників. Крім того, сигнал тривоги можна подати за допомогою тривожної кнопки.
  • Надійність. Сигнал про подію надходить по декількох каналах, це виключає можливість його втрати, система постійно автоматично здійснює самодіагностику з негайною передачею на пульт централізованого спостереження даних про виявлені порушення в роботі.
  • Автономність. Найважливіші компоненти пульта централізованого спостереження можуть автономно працювати за відсутності енергопостачання завдяки резервному енергопостачанню і альтернативним джерелам отримання енергії.
  • Вибірковість. Серед компонентів пультової охорони є датчики, які дозволяють відрізняти пересування людей від домашніх тварин.
  • Сервіс. Регулярне технічне обслуговування пультової охорони безперервно підтримує працездатність системи, а значить і забезпечує безпеку об'єкту, що охороняється в цілому.

Як працює пультова охорона

На об'єкті монтується обладнання,що безперервно контролює появу нештатних ситуацій. Установка обладнання може здійснюватися як в процесі будівництва або ремонту (з використанням проводових датчиків) так і після зробленого в приміщенні ремонту (з використанням безпроводових датчиків). Охоронне обладнання не псує зовнішній вигляд і не кидається в очі, так як зроблено в сучасному стилі.

пульпова охорона1Встановлене обладнання безперервно передає на пульт централізованого спостереження сигнали про стан об'єкта, що знаходиться під охороною. Зв'язок між об'єктом і пультом централізованого спостереження може забезпечуватися по радіоканалу, телефонній лінії або з використанням GSM-модему. Передаються сигнали по двох каналах: дублюючому і основному, що забезпечує надходження сигналу навіть при пошкодженні однієї з ліній зв'язку.

Пульт централізованого спостереження - це сучасний комплекс приймально-передавального, комп'ютерного обладнання та програмного забезпечення. Пульт централізованого спостереження цілком енергонезалежний і буде продовжувати працювати в будь-якій нештатній ситуації, забезпечуючи ваш цілодобовий захист.

Якщо раптом у вас в офісі, в будинку, в банку, на дачі, у квартирі або на іншому об'єкті, спрацювала сигналізація, у оператора на комп'ютерному моніторі миттєво з'являється інформація про охороняємий об'єкт і тип тривоги. Оператор негайно відправляє групу швидкого реагування і по телефону сповіщає абонента про спрацювання сигналізації.

Крім того, для виклику групи швидкого реагування може використовуватися спеціальна тривожна кнопка, яка встановлюється на об'єкті спільно з датчиками.

Постановка і зняття об'єкта з охорони здійснюється самим клієнтом - для цього застосовується спеціальний секретний код або електронний ключ Touch Memory.

Стандартний функціонал пультової охорони може бути значно розширений за рахунок підключення до системи нестандартних датчиків, які повідомляють про витік газу, загрозу затоплення.

Можлива передача інформації про подію на мобільний телефон власника об'єкта, отримання звіту про роботу пультової охорони (знадобиться керівникам підприємств, щоб відстежити виникнення позаштатних ситуацій і дізнатися, як функціонують всі інженерні системи на об'єкті).

Устаткування пультової охорони компанії «ДІВІКС» дозволяє використовувати функцію «код під примусом», яка не дасть можливість зловмиснику змусити вас погрозами зняти об'єкт з охорони - при наборі певного коду система знімається з охорони, але одночасно з цим на пульт централізованого спостереження надійде тривожний сигнал і до вас негайно вирушить група швидкого реагування.

Групи швидкого реагування

пультова охорона2Група швидкого реагування - професійна команда, що пройшла спеціальну підготовку, виїжджає при кожному сигналі без з'ясування, помилковий він чи ні. У екіпіровку групи швидкого реагування входять: пристрій для відстрілу гумових куль, радіостанція (стаціонарна, в автомобілі, і переносна) бронежилет, газовий балончик, ПР-13.

Послуги пультової охорони - це можливість отримати впевненість у тому, що, при спрацьовуванні сигналізації, група швидкого реагування прибуде на місце в найкоротші терміни.

Вартість пультової охорони

У вартість пультової охорони включається абонентська плата та плата за обслуговування системи. Крім цього, на ціну пультової охорони впливають додаткові послуги, які оцінюються окремо. Наприклад, ви можете замовити послугу SMS-повідомлень про постановку і зняття об'єкта з охорони.

Компанія «ДІВІКС» на сьогоднішній день включає в себе унікальну мережу передачі даних, інноваційне пультове обладнання, монтажний і обслуговуючий підрозділи, має всі необхідні ліцензії та надає послуги пультової охорони на території всієї України.

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити