Тимчасова охорона

vremennaya-ohranaВи їдете у відпустку або відрядження і замислюєтеся про збереження свого майна. Просите доглянути за житлом родичів, або сусідів? Але Вас все одно не залишає занепокоєння? Скористайтеся нашою унікальною послугою - «Тимчасова охорона квартири (будинку)» на час відпустки або тривалого відрядження! Цей варіант може бути вдалим вирішенням питання збереження вашого майна.

Компанія «ДІВІКС» робить ставку на сучасну апаратуру. Спостереження за квартирою (будинком) здійснюється з використанням сучасних технічних засобів контролю і сигналізації. Сигнали від них надходять на пульт централізованого спостереження по каналу телефонного зв'язку, радіо- або GSM каналам. Після отримання сигналу про проникнення в квартиру (будинок) група швидкого реагування прибуває на місце в найкоротші терміни.

vremennaya-ohrana1Встановлення устаткування займає приблизно годину. При цьому, монтаж (демонтаж) обладнання не призводить до псування інтер'єру вашого житла.

У вартість послуги входить: оренда обладнання, його монтаж і демонтаж - 2100 грн., а також пультова охорона житла - 800 гривень на місяць.

Скориставшись послугою «Тимчасова охорона квартири (будинку)» у Вас з'явиться унікальна можливість оцінити переваги пультової охорони, яка до цього часу вже з повна довела свою ефективність.

Знаючи, що ваша квартира або будинок знаходяться під охороною під час вашої відсутності, ви зможете спокійно займатися своїми справами, адже всі турботи про збереження вашого майна бере на себе компанія «ДІВІКС».

telephon

м.Житомир (0412) 43-40-70
м.Рівне (068) 771-94-96
м.Бердичів (04143) 4-22-51
м.Коростень (096) 464-77-75
м.Звягель (067) 411-24-13
м.Коростишів (067) 388-70-01
м.Малин (067) 848-38-53

contakt

Якщо Ви хочете отримати більше інформації, зв'яжіться з нами. Ми відповімо Вам найближчим часом.

 

Написати

Copyright © 2013 Diviks.com.ua

­Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
 
 
captcha
Перезавантажити